Radio Chlew  zaskakuje wyszukanym pomysłem oraz nietuzinkowymi rozwiązaniami. Z pasją odkrywamy absurdy codzienności i komizm naszej egzystencji. Nie stronimy od żartu z różnorodnych zjawisk, wierni jesteśmy zasadzie unikania satyry politycznej co wychodzi nam i fanom na zdrowie. Grunt to zdrowie, a także chamstwo pod różnymi postaciami.

Teksty pisane są przez nas. Natomiast muzyka pochodzi od różnych zespołów disco polo i nie tylko. Tworzymy dla ludzi z wyczuciem humoru i dystansem do siebie i życia codziennego. Inspiruje nas wszystko to co ciekawe, nowe i jeszcze całkowicie nie wyeksploatowane przez kabaret. Od zawsze naszą filozofią jest robienie rzeczy oryginalnych, szalonych, niekiedy wymagających wypicia dużo alkoholu.

Nasza twórczość jest bardzo szeroka. Zajmujemy się tematyką bliską ludziom, pomysły bierzemy przede wszystkim z życia. Stawiamy na dynamikę, szybkie tempo oraz porywające piosenki. Tematem przewodnim jest zabawa, alkohol, bydło, wioska, rolnik i jego życie codzienne.

Poniżej na zdjęciu od lewej:  Leszek, Robert, Ja Jem Skwarki, Żiżej Skwarka.Copyright © by Radio Chlew - A nu jaho. Kóltóra mósi być.